ویژگی عمومی رنگ ها (رنگ های خاص)

 

رنگ سفید

سفید رنگ تمیزی و تازگی است. سفید رنگی خالص است که کمک می کند تا فضای خانه بزرگتر به نظر بیاید و حتی اگر خانه شما به وسیله اسباب و اثاثیه منزل و تزئینات شلوغ شده باشد، این رنگ کمک می کند تا این شلوغی خنثی شود.

رنگ کرم

رنگ کرم از ترکیب رنگ سفید با مقدار بسیار کمی زرد حاصل می شود. این رنگ به هیچ وجه چشم را نمی آزارد، بلکه باعث آرامش و تسکین چشم نیز می شود، اما در عین حال برای خانه، رنگی شیک به شمار می رود.

رنگ نقره ای

رنگ نقره ای در طراحی لباس جزو رنگ های بسیار کارآمد است، زیرا برای لباس های شب بسیار زیبا و خیره کننده جلوه می کند. البته استفاده از رنگ نقره ای به عنوان چند خط ساده و یا بسیار محدود در خانه می تواند در کنار بنفش، ارغوانی و آبی و یاسی بسیار زیبا جلوه می کند، اگر شما دیوار خانه را بنفش کم رنگ بزنید و یک نوار نقره ای(کاغذ دیواری) روی آن قرار دهید، بسیار شیک به نظر خواهد آمد.

رنگ سیاه

نمایان گر قدرت و اقتدار است. برای نمایش اعتماد به نفس، برتری و پایداری خویش بکوشید لباس مشکی به تن کنید. رنگ سیاه جلوی اشتها را می گیرد. هرگاه مایل هستید از وزن بدنتان بکاهید، میز غذا خوری خود را با رومیزی سیاه بپوشانید

در کل مواظب باشید که از رنگ سیاه به طور زیاد و در سطوح فراوان به طور مکرر استفاده نکنید.

رنگ برنزی

از ویژگی این رنگ بشر دوستی است. این رنگ معمولا ته رنگی از پاییز دارد، با ظاهری تقریبا زنگار گرفته که در عین حال به طور چشمگیری جذاب است. افرادی که این رنگ را در هاله خود دارند، مدیرانی خوب،​ دقیق، دلسوز، علاقمند و بشر دوست هستند، اما این افراد خوش قلب و سخاوتمند باید یاد بگیرند چگونه نه بگویند، تا کسی خود را به آنان تحمیل نکند.

همراه با زیوانیتار

زیبایی برای همیشه

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم