رنگ های باشکوه و مد روز

رنگ های با شکوه

ترکیب رنگ های مجلل و با شکوه دارای ضعیف ترین رنگمایه ها هستند. مثلا اگر سفید با مقدار کمی زرد مخلوط شود، رنگی کم حال به وجود می آورد که می تواند برای به وجود آوردن حالت گرم تر یک اتاق تمام سفید به کار برود. نور طبیعی در محیط ایجاد سایه هایی ملایم و نرم می کند که جزئیات معماری را برجسته می سازد، این امر برای باشکوه جلوه کردن صحنه بسیار مفید است.

تخته شاسی که روی آن رنگ هایی مانند رنگ پوست تخم مرغ و رنگ های کم حال ملافه ها ( ملحفه یا رو انداز بستر) وجود دارد، بیشتر مانند طرح های رنگی بدون رنگمایه یا تکرنگ هستند. در طراحی لباس، پارچه های غنی ابریشم، پشم و مخمل ها با رنگ های کرمی حالتی از راحتی و آسودگی را بیان می کنند.

رنگ های مد روز

واضح است چیزی که امروز “مد” است، ممکن است فردا “مد” نباشد، طرح های رنگی باب روز، در ترکیب با رنگ های دیگر به گونه ای خوشایند، تکان دهنده می باشند. رنگ مغز پسته ای، نمونه ای عالی از یک رنگ تکان دهنده است که در اشیاء مورد استفاده جوان ها و چیزهایی غیرعادی به کار می رود. این رنگمایه درخشان در ترکیب های بی شمار موفق و فراوان در طراحی لباس از کفش های بسکتبال تا گرمکن های ورزشی به کار رفته است. یک ترکیب استادانه و بی نقص، از زرد – سبز یا رنگ مغز پسته ای و رنگ مکمل آن یعنی “ماژنتا” ساخته می شود.

همراه با زیوانیتار

زیبایی برای همیشه

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم