شناخت کاربردی رنگ ها (دنیای رنگی شما)

دنیای رنگی شما:

ممکن است یک نفر به رنگ های روشن توجه کند و رنگ های تند و زرق و برق دار توجه دیگری را جلب کند. در هر حال رنگ هایی را برای خود، زندگی و اطراف خود انتخاب کنید که محیط زیبا، دلفریب و جذابی را برایتان به وجود بیاورد، زیرا هر روز صبح چشمانتان را به این رنگ ها و دنیای رنگی ای که برای خود ساخته اید، باز می کنید و به گفته قدیمی ها رنگ ها مانند غذای روح هستند. بنابراین تصمیم بگیرید که رنگ و یا رنگ های مورد علاقه شما کدام است.

در انتخاب رنگ ظروف،​ گلدانها، گل ها و مبلمانی که می خواهید بخرید،​ دقت کنید و زمانی که آنها را با رنگ مورد دلخواه و سلیقه خود فراهم کردید، جایی قرارشان دهید که هر روز آنها را ببینید. اشتباه نکنید، اگر این رنگ ها درست و صحیح انتخاب شوند، از دیدنشان خسته نمی شوید، بلکه برعکس هر روز برایتان جدید و زیبا وجالب خواهند بود.

برای اینکه بتوانید انتخابی درست داشته باشید، باید رنگ های اصلی و تاثیرات آنها را به خوبی بشناسید، بعضی از رنگ ها باعث خوشحالی و شادی شده و برعکس دسته دیگری از رنگ ها ما را غمگین می سازند. به عنوان مثال استفاده از گل های زرد باعث به وجود آمدن محیطی شاد و روشن می شود، درحالی که گل های سفید یا سبز محیطی آرام و بی سر و صدا را به وجود می آورد.

همراه با زیوانیتار

زیبایی برای همیشه

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم