درباره زیوانیتار

آمده ایم تا حیات بخش و زنده کننده زیبایی در شرایط و محیط های گوناگون باشیم و سلیقه های متفاوت شما را برآورده سازیم و زیبایی بیافرینیم تا به شکل محسوس با سیستم ادراکی هماهنگ باشد و هر بیننده ای از آن لذت ببرد، آنگونه که محبوب شما گرامیان باشیم.

سال
ماه
روز
ساعت

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

شروع ما

نام و کلمه "زیوانیتار" برای اولین بار در دنیای برندینگ توسط ما مورد استفاده قرار گرفت و به ثبت رسید و همچنین برای اولین بار توسط گروه طراحی زیوانیتار به موتورهای جستجو و گوگل شناسانده شد.

فعالیت خود را بر روی تمام طبقات چوب، چرم، فلز و پارچه در بخش های متنوع و مجموعه گروه های طراحی دکور، طراحی مد، طراحی گرافیکی آغاز کرد تا بتواند با همراه داشتن تیمی خوش فکر و خلاق در روند خلق ایده تا تولید، با در نظر گرفتن هنر طراحی و زیبایی شناسی، با در اختیار داشتن و بهره گیری از مجرب ترین و خلاق ترین تیم اجرا که تعهدشان زینت کارشان است، هر آنچه شما برای خود می پسندید و آرزو دارید را به واقعیت تبدیل کند.

همچنین برای مجموعه زیوانیتار شعار "زیبایی برای همیشه" را انتخاب نمودیم تا حیات بخش و زنده کننده زیبایی در شرایط و محیط های گوناگون باشیم و سلیقه های متفاوت شما را برآورده سازیم و زیبایی بیافرینیم تا به شکلی محسوس با سیستم ادراکی هماهنگ باشد و هر بیننده ای از آن لذت ببرد، آنگونه که محبوب شما گرامیان باشیم.

سبد خرید
پیمایش به بالا
گفتگو
1
همراه با زیوانیتار
زیوانیتار
درود
به زیوانیتار خوش آمدید
پاسخگوی شما هستیم