نارنجي:


نارنجي در طيف رنگ ها گرم ترين رنگ به شمار مي رود. نارنجي روشن را مي توان با رنگ هاي قرمز روشن، انواع زردها و يا زرشكي سير ( رنگ بادمجان) كنار يك ديگر گذاشت و يا تركيب كرد، اما رنگ نارنجي در كنار ارغواني تركيبي بسيار با نشاط و سرزنده را به وجود مي آورد. نارنجي رنگ بلوغ، جواني و شادابي است. رنگي سرخوش، وجد آور و پرنشاط است كه تحمل آن به سادگي ميسر نيست. اما در كنار ساير رنگ ها به سر زندگي آن مي افزايد و انرژي بصري بسياري ايجاد مي كند. حرارت نارنجي در كنار آبي به اوج خود مي رسد و به تضاد يا كنتراست سرد و گرم با كيفيتي انكار ناپذير دامن مي زند.
وقتي نارنجي با سفيد مخلوط مي شود به شدت از انرژي آن كاسته مي گردد و در اختطاط با سياه خاموش مي شود، اما عميق مي گردد. تركيب آبي و نارنجي، خاكستري هاي زيبا و گرمي را به وجود مي آورد. نارنجي رنگ مشخص كننده احساسات و سلامتي است. همچنين نارنجي تيره نشان دهنده غرور و نخوت و تكبر است.
چنانچه احساس خستگي، ضعف و سستي مي كنيد، لباسي نارنجي رنگ بپوشيد تا نيروي لازم را بدست آوريد، زيرا نارنجي، رنگي است كه خواص بصري آن آتش و خواص رواني آن گرما است. آميختن آن با كمي سفيد، رنگ بلوغ زنانه است و آميختن آن با مشكي، رنگ بلوغ مردانه است. نارنجي خالص نشانگر خلاقيت و عاطفه است و اغلب شجاعت و شادي را نشان مي دهد.

همراه با زيوانيتار
زيبايي براي هميشه

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید
آغاز گفتگو
1
به زیوانیتار خوش آمدید
درود
به زیوانیتار خوش آمدید
پاسخگوی شما هستیم