سبز زيتوني

براي مخاطب خويش تداعي كننده خصومت ها، آسيب ها و احساس ناكامي است كه در طول زندگي با آنها روبرو شده است و البته اين ويژگي منفي مي تواند همه گير نباشد.

سبز تيره

اين رنگ را نشانگر شخصيتي خودخواه و سلطه طلب مي دانند و افرادي كه به طور مداوم سبز تيره مي پوشند، اغلب خودشيفته و بي اعتنا به خواسته هاي ديگران هستند. استفاده بيش از حد از رنگ سبز تيره مي تواند روان آدمي را آشفته سازد و در بروز احساس خشم نيز دخيل باشد. از ويژگي هاي سبز تيره مي توان به موارد زير اشاره كرد:

سخت كوشي، پرتواني، كوشش بقا، واقع گرايي، فعاليت فيزيكي، وقار و قدرت

سبز كمرنگ

اين رنگ با جواني، شور و حال و بازيگوشي مرتبط است. عده اي از محققان معتقد هستند كه سبز به طور غير مستقيم، خامي و بي تجربگي را مي رساند و خاصيت اين امر اين است كه انسان مي تواند ديدگاه خود را منعطف تر و با حفظ جوانب پرورش دهد. براي هضم بهتر اين موضوع اين را به ياد آوريد كه كودك بي تجربه و خام در برخورد با تجارت و موقعيت هاي مختلف محيطي(با در نظر گرفتن مسائل تربيتي) جهت گيري مناسب تري به خود مي دهد.

سبز روشن و خالص نشانه شفا و رشد است و اغلب مشخص كننده يك درمانگر است.

سبز يشمي

اين رنگ روح را آرامش مي دهد، فراست را بالا مي برد و به انسان كمك مي كند تا اسرار نهان جهان هستي را درك كند. شايد اين رنگ با فلسفه ارتباط عميقي داشته باشد كه هر مخاطبي را به درنگ وا مي دارد و آنها را به تفكر درباره وجود و شناخت دعوت مي كند. بدين ترتيب مي توان گفت كساني كه سبز يشمي را دوست دارند، به طور ذاتي روشن بين و منطقي هستند.

از ويژگي هاي رنگ سبز مي توان اين موارد را برشمرد: شفا بخشي، عشق به طبيعت، اجتماعي بودن، طبيعت گرايي، خرسندي و رضايت، هماهنگي و همراهي با طبيعت، ميل به ارتباط با ديگران، مهرباني و دلسوزي و همچنين رنگ آرامش دهنده است و افرادي كه اين رنگ را در زمينه خود دارند، صلح طلباني ذاتي هستند.

همراه با زيوانيتار

زيبايي براي هميشه

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید
آغاز گفتگو
1
به زیوانیتار خوش آمدید
درود
به زیوانیتار خوش آمدید
پاسخگوی شما هستیم