سبز زیتونی

برای مخاطب خویش تداعی کننده خصومت ها، آسیب ها و احساس ناکامی است که در طول زندگی با آنها روبرو شده است و البته این ویژگی منفی می تواند همه گیر نباشد.

سبز تیره

این رنگ را نشانگر شخصیتی خودخواه و سلطه طلب می دانند و افرادی که به طور مداوم سبز تیره می پوشند، اغلب خودشیفته و بی اعتنا به خواسته های دیگران هستند. استفاده بیش از حد از رنگ سبز تیره می تواند روان آدمی را آشفته سازد و در بروز احساس خشم نیز دخیل باشد. از ویژگی های سبز تیره می توان به موارد زیر اشاره کرد:

سخت کوشی، پرتوانی، کوشش بقا، واقع گرایی، فعالیت فیزیکی، وقار و قدرت

سبز کمرنگ

این رنگ با جوانی، شور و حال و بازیگوشی مرتبط است. عده ای از محققان معتقد هستند که سبز به طور غیر مستقیم، خامی و بی تجربگی را می رساند و خاصیت این امر این است که انسان می تواند دیدگاه خود را منعطف تر و با حفظ جوانب پرورش دهد. برای هضم بهتر این موضوع این را به یاد آورید که کودک بی تجربه و خام در برخورد با تجارت و موقعیت های مختلف محیطی(با در نظر گرفتن مسائل تربیتی) جهت گیری مناسب تری به خود می دهد.

سبز روشن و خالص نشانه شفا و رشد است و اغلب مشخص کننده یک درمانگر است.

سبز یشمی

این رنگ روح را آرامش می دهد، فراست را بالا می برد و به انسان کمک می کند تا اسرار نهان جهان هستی را درک کند. شاید این رنگ با فلسفه ارتباط عمیقی داشته باشد که هر مخاطبی را به درنگ وا می دارد و آنها را به تفکر درباره وجود و شناخت دعوت می کند. بدین ترتیب می توان گفت کسانی که سبز یشمی را دوست دارند، به طور ذاتی روشن بین و منطقی هستند.

از ویژگی های رنگ سبز می توان این موارد را برشمرد: شفا بخشی، عشق به طبیعت، اجتماعی بودن، طبیعت گرایی، خرسندی و رضایت، هماهنگی و همراهی با طبیعت، میل به ارتباط با دیگران، مهربانی و دلسوزی و همچنین رنگ آرامش دهنده است و افرادی که این رنگ را در زمینه خود دارند، صلح طلبانی ذاتی هستند.

همراه با زیوانیتار

زیبایی برای همیشه

 
اشتراک گذاری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Shopping Cart
آغاز گفتگو
1
به زیوانیتار خوش آمدید
درود
به زیوانیتار خوش آمدید
پاسخگوی شما هستیم