رنگ در مد روز

طبق نظر گروه بازاریابی رنگ، خط بین آقایان و خانم ها در جهان رنگ از میان رفته است. همه رنگ های مورد استفاده در مد، در لباس آقایان و خانم ها اکنون قابل قبول است. این روند با پوشیدن چیزهای رنگی توسط آقایان که به رنگ های قرمز پر غلظت و قوی و بنفش با ته مایه آبی است، مشخص می شود که از رنگ های منتخب پیش بینی شده برای هر دو جنس (زن و مرد) می باشد.

پیش بینی کنندگان می گویند رنگ لباس بدون توجه به فصل، درخشنده و یا با درخشندگی رو به افزایش خواهد بود و بی رنگی های مات گذشته متروک خواهد شد. اگر چه سیاه « رنگ انتخابی» در لباس برای خانم های جوان باقی می ماند، اما رنگ های درخشان و قوی در لوازم و لباس رو باقی می مانند. مقادیر زیاد چیزهای براق و درخشنده و منجوق دوزی در پارچه ها، شخصیت معمولا خصمانه سیاه را تعدیل می کند و به آن ظاهری با روح بیشتر می دهد.

لباس ابریشمی درخشنده و تافته با رنگ ماژنتا، آبی – سبز و زرد – نارنجی برای خانم های جوان پیدا خواهد شد. اعتماد برای پوشیدن مجموعه های رنگی قوی با ادامه بدست آوردن قدرت بیشتر خانم ها در قدرت کار، افزایش خواهد یافت. سبزهای خاکستری تیره و قهوه ای قرمز (به رنگ زر) برای مد لباس زمستانی پیش بینی می شوند که با سبز – آبی، سیاه درخشنده و متالیک گرم برای تاکید ترکیب می شوند.

لباس بچه ها که همیشه بازیگری مهم در صنعت مد بوده است، خودش را از دست رنگ های ضعیف و ملایم خلاص کرده و به رنگ مد پیش بینی گرایش می یابد.

رنگ های اولیه قوی، آبی – قرمز و زرد، رنگ های مورد علاقه بچه ها هستند. رنگ های نارنجی موکد درخشان و ارغوانی به یونیفرم پارچه های پینه ای سنتی آبی در بازار خردسالان و نوجوانان اضافه شده و زمینه ای قابل تشخیص را ایجاد می کند.

صنعت در ورزش هم به استفاده از رنگ های قوی ادامه خواهد داد، اما منظره ای نئونی گذشته جای خودش را به رنگ های کم رنگ استاندارد درخشان خواهد داد. برای بدست آوردن برتری در این زمینه، رنگ های آبی – سبز، بنفش و قرمز – نارنجی با غلظت کامل با قرمز ها و آبی های جاری رقابت می کنند.

همراه با زیوانیتار

زیبایی برای همیشه

4.7/5 - (13 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
پیمایش به بالا
گفتگو
1
همراه با زیوانیتار
زیوانیتار
درود
به زیوانیتار خوش آمدید
پاسخگوی شما هستیم