رنگ در فضای داخلی

مد اصلی برای رنگ داخلی، زرد – نارنجی یا زعفرانی با غلظت کامل رنگی و رنگ مایه های گرم قوی می باشد. این رنگ روی دیوارها و پوشش های دیواری، سقف ها و پنجره ها دیده می شود. زرد – نارنجی محیطی گرم و خوشایند ایجاد می کند و زمانی که با آبی – بنفش غنی، آبی عمیق، سفید کرمی رنگ ترکیب شود، حس شکوه و جلال را منتقل  می کند. این رنگ جانشین زردهای روشن مسطح و رنگمایه های رنگ پریده گذشته می شود.  فضای داخلی منزل، محیط های غذا خوری و فضای داخلی رستوران ها گونه هایی از این رنگ انرژی زای گرم زرد را به کار می برند.

آبی ها در تن های رنگی شکوهمند و جواهری که شامل آبی – سبزها و آبی – بنفش ها می شود، در فضاهای داخلی و مدهای پاییزی و اتومبیل ها دیده خواهند شد. دیگر آبی های کم رنگ و سبزها به صورت آرام بخش دیده نخواهند شد، بلکه اغلب یخی و غیر دوستانه خواهند بود. رنگ های ضعیف با زیر رنگ های گرم و مایه های متوسط جانشین خاکستری – سبزهای خسته کننده و آبی های مایل به خاکستری دهه هشتاد می شوند.

رنگ های خنثی گرم، قرمز – قهوه ای ملایم خواهند بود. تن های عمیق تر و مایه های رنگ شرابی یا سفالین، در نتیجه روند تاثیر طبیعی و در حال پیشرفت غربی، کنار گذاشته می شوند. رنگ های خنثی شنی گذشته، جایگزین رنگ برنزی کویری مایل به قرمز خواهند شد که با سایه های خاکی، قرمز، آبی و سبزهای روشن پوشیده می شوند.

رنگ درخت های کاج، آلش و گیلاس در کارهای چوبی معماری داخلی مسلط می شوند. این کارهای چوبی سفید مایل به زرد و زرد کم رنگ در کنار قالی ها و پرده و مبل های پر نقش مناسب می باشند. کفپوش های روشن و مبلمان با این رنگ ها به اتاق های کوچک و بزرگ احساس فضای بیشتری می دهند.

منسوجات، پارچه ها و پوشش های کف اتاق در مجموعه هایی از رنگ های براق قرمز، سبز، آبی و زرد – نارنجی ارایه خواهند شد. هماهنگی این عناصر داخلی به طراح توانایی خلق بافت ها و طرح ها را می دهد. در طراحی یک منطقه مسکونی یا دیگر فاضاهای داخلی، گزینه های بیشتری در اختیار قرار خواهد گذاشت.

همراه با زیوانیتار

زیبایی برای همیشه

4.7/5 - (13 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
پیمایش به بالا
گفتگو
1
همراه با زیوانیتار
زیوانیتار
درود
به زیوانیتار خوش آمدید
پاسخگوی شما هستیم