پیشگویی رنگی

در این برهه از زمان، بررسی گرایشات و اولویت های رنگی و محاسبه زمان لازم برای انتقال از عرصه صنعت به عرصه دیگر،کاری بسیار ساده است. اما اخیرا به دلیل در دسترس بودن سریع اطلاعات و تکنولوژی های موجود جدید برای ایجاد رنگ در موارد مصرفی متنوع، حد فاصل میان صنایع مختلف به شکل فزاینده ای از بین رفته است.

گذر زمان از شروع زمان پیش از تولید تا فروش در برخی موارد بسیار دردسر ساز است چون از زمان تولید بالایی برخوردار است ولی بسیاری از تولید کنندگان براساس رضایت و میل خود برای سازگاری سریع و بهره برداری بیشتر از مزایای سلایق جدید رنگی، تلاش های متمرکزی را برای تکامل سریع سلیقه های رنگی، در پیش گرفته اند. در حالیکه باقی شرکت ها سنجیده تر حرکت می کنند تا بتوانند رشد کنند نه اینکه دائما دور خود بچرخند.

در تحلیل نهایی باید گفت، هر تغییر رنگی چه حذف و چه اضافه، بسته به طبیعت یا تصویر آن محصول، باید با فکر صورت گیرد چون هیچ راه حل جادویی دیگری وجود ندارد!

پیشگویی رنگی معمولا نیازمند مطالعات شجاعانه تمامی موارد و اتفاقاتی است که ممکن است روی گرایش های رنگی در آینده تاثیر گذار باشد. اینترنت، گاهنامه های متنوع، برنامه های تلویزیونی که از گرایشات، نمایشگاه های تجاری و موسسات پیشگویی رنگ گزارش تهیه می کنند، منابع عالی برای اطلاعات مربوط به سلایق و گرایشات هستند. همزمان با دسترسی سریع به اطلاعات، محصولاتی که تغییر رنگ برای آنها قطعی است، فقط به لحاظ زمان غیر قابل اجتناب تحقیقات، توسعه و تولید، دچار محدودیت هستند.

همراه با زیوانیتار

زیبایی برای همیشه

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید
آغاز گفتگو
1
به زیوانیتار خوش آمدید
درود
به زیوانیتار خوش آمدید
پاسخگوی شما هستیم