ارغواني

رنگ ارغواني نماد وفاداري، ثروت و نشانگر عقل و معنويت است. اين رنگ در طبيعت خيلي كم وجود دارد و به همين دليل ممكن است به عنوان نشانه مصنوعي يا غير عادي بودن در نظر گرفته شود.

قهوه اي

رنگ قهوه اي، رنگي طبيعي است كه برانگيزاننده حس قدرت و اطمينان پذيري مي باشد. اين رنگ همچنين مي تواند حس غم و انزوا را به وجود آورد. همچنين حس گرما، محبت، آسايش و امنيت را به ذهن مي آورد، كه معمولا بيانگر طبيعي بودن، زميني بودن و متفاوت بودن است، اما گاهي نيز مي تواند نشانگر پيچيدگي باشد.

نارنجي

اين رنگ تركيب زرد و قرمز است و به عنوان يك رنگ انرژي زا در نظر گرفته مي شود. همچنين احساس هيجان، گرما و شور و شوق را به ذهن مي آورد. رنگ نارنجي، معمولا براي جلب توجه مورد استفاده قرار مي گيرد.

صورتي

در واقع همان رنگ قرمز كم رنگ است و معمولا نشانگر عشق است. رنگ صورتي اثر آرام بخشي دارد. در ورزشگاه ها معمولا رختكن تيم حريف را به رنگ صورتي نقاشي مي كنند تا بازيكنان آنها كم انرژي و منفعل شوند. با وجودي كه اثر آرام بخش رنگ صورتي مشخص شده است، ولي پژوهشگران دريافته اند كه اين اثر تنها در خلال مواجهه اوليه به وجود مي آيد. مثلا هنگامي كه از اين رنگ در زندان ها استفاده شد، زندانيان پس از عادت كردن به آن، حتي نا آرامتر از قبل شدند.

همراه با زيوانيتار

زيبايي براي هميشه

4.5/5 - (11 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
پیمایش به بالا
گفتگو
1
همراه با زیوانیتار
زیوانیتار
درود
به زیوانیتار خوش آمدید
پاسخگوی شما هستیم