رنگ هاي دوستانه

در طرح هاي رنگي داراي صميميت، هميشه از نارنجي استفاده مي شود. اين تركيب هاي ساده و آسان داراي تمام عناصر دارنده ويژگي هاي حركت و انرژي اند. آنها مولد نظم و تساوي، البته احساس قدرت يا كنترل مي باشند.

نارنجي با رنگ هاي همسايه اش در چرخه رنگ، اغلب در رستوران هاي داراي غذاي آماده به كار مي روند، زيرا داراي پيامي از حس دوستي و دعوتي براي خوردن غذاي خوب با قيمتي مناسب مي باشد. به خاطر درخشندگي و قدرت نارنجي از آن به عنوان رنگي بين المللي به نشان نجات و ايمني استفاده مي شود. قايق هاي نجات نارنجي رنگ و حلقه هاي نجات به خوبي در درياي آبي يا خاكستري ديده مي شود.

رنگ هاي نرم و ملايم

درجات روشني از رنگمايه اي كم كنتراست است. براي ايجاد تركيب هاي رنگي ملايم، بسيار مناسب اند. رنگ گل بهي يا رنگ هلو به عنوان يكي از رنگ هاي ملايم، پيامي مبني بر طعمي خوش و اغواگر را ايجاد كرده و در همه جا از رستوران ها گرفته تا نمايشگاه هاي طراحي لباس كاربرد دارد. در تركيب با رنگمايه هاي بنفش و سبز در طرح هاي رنگي، دومين درجات رنگي يا ثانويه را با درخشندگي كم و حالتي جادويي ايجاد مي كند. اين رنگ هاي ملايم و آرام بخش اغلب براي تزئينات منزل ايده آل هستند و مجموعه هايي شاد، دوستانه و در عين حال آرام و پذيرا مي باشند.

همراه با زيوانيتار

زيبايي براي هميشه

4.5/5 - (13 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
پیمایش به بالا
گفتگو
1
همراه با زیوانیتار
زیوانیتار
درود
به زیوانیتار خوش آمدید
پاسخگوی شما هستیم