ویژگی عمومی رنگ ها:

رنگ سفيد

سفيد رنگ تميزي و تازگي است. سفيد رنگي خالص است كه كمك مي كند تا فضاي خانه بزرگتر به نظر بيايد و حتي اگر خانه شما به وسيله اسباب و اثاثيه منزل و تزئينات شلوغ شده باشد، اين رنگ كمك مي كند تا اين شلوغي خنثي شود.

رنگ كرم

رنگ كرم از تركيب رنگ سفيد با مقدار بسيار كمي زرد حاصل مي شود. اين رنگ به هيچ وجه چشم را نمي آزارد، بلكه باعث آرامش و تسكين چشم نيز مي شود، اما در عين حال براي خانه، رنگي شيك به شمار مي رود.

رنگ نقره اي

رنگ نقره اي در طراحي لباس جزو رنگ هاي بسيار كارآمد است، زيرا براي لباس هاي شب بسيار زيبا و خيره كننده جلوه مي كند. البته استفاده از رنگ نقره اي به عنوان چند خط ساده و يا بسيار محدود در خانه مي تواند در كنار بنفش، ارغواني و آبي و ياسي بسيار زيبا جلوه مي كند، اگر شما ديوار خانه را بنفش كم رنگ بزنيد و يك نوار نقره اي(كاغذ ديواري) روي آن قرار دهيد، بسيار شيك به نظر خواهد آمد.

رنگ سياه

نمايان گر قدرت و اقتدار است. براي نمايش اعتماد به نفس، برتري و پايداري خويش بكوشيد لباس مشكي به تن كنيد. رنگ سياه جلوي اشتها را مي گيرد. هرگاه مايل هستيد از وزن بدنتان بكاهيد، ميز غذا خوري خود را با روميزي سياه بپوشانيد

در كل مواظب باشيد كه از رنگ سياه به طور زياد و در سطوح فراوان به طور مكرر استفاده نكنيد.

رنگ برنزي

از ويژگي اين رنگ بشر دوستي است. اين رنگ معمولا ته رنگي از پاييز دارد، با ظاهري تقريبا زنگار گرفته كه در عين حال به طور چشمگيري جذاب است. افرادي كه اين رنگ را در هاله خود دارند، مديراني خوب،​ دقيق، دلسوز، علاقمند و بشر دوست هستند، اما اين افراد خوش قلب و سخاوتمند بايد ياد بگيرند چگونه نه بگويند، تا كسي خود را به آنان تحميل نكند.

همراه با زيوانيتار

زيبايي براي هميشه

4.5/5 - (11 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
پیمایش به بالا
گفتگو
1
همراه با زیوانیتار
زیوانیتار
درود
به زیوانیتار خوش آمدید
پاسخگوی شما هستیم