ارغوانی

(سلطنتی و اشرافی، معنوی، زیبا و برازنده، مرموز)

ارغوانی رنگی شکوهمند و در عین حال پیچیده است که برای موارد خلاقانه و نامتعارف مناسب است.

ارغوانی دارای مفاهیم متعددی است که بستگی به پیش زمینه های فردی، فرهنگی بیننده دارد. از رنگی متفکرانه گرفته تا سلطنتی و اشرافی. ولی ارغوانی رنگی معماگونه است. هم روحانی است و هیجان انگیز. ملغمه ای از هیجان و شور و حرارت رنگ قرمز را به همراه آرامش رنگ آبی در خود دارد که اغلب، نیروهای متضادی هستند که باید خیلی با احتیاط و دقت با آنها برخورد کرد. رنگی است که کمتر جهت بسته بندی در مراکز فروش به عنوان نماد مورد استفاده قرار می گیرد. حضور قرمز در این رنگ، بسیار جلب توجه می کند در حالی که تلفیق آن با آبی، تشکیل رنگی می دهد که نسبت به رنگ قرمز کنترل شده است.

هنگامی که قرمز یا آبی (در محصول) قابل پیش بینی هستند.( یعنی نمی توان یا نمی خواهیم که از آنها استفاده کنیم ) بسته به تونالیته زیرین، ارغوانی متمایل به قرمز می تواند جایگزین خوبی برای قرمز باشد یا ارغوانی متمایل به آبی می تواند جایگزین خوبی برای آبی باشد.

این رنگ در شعاع قدرت و شدت خود، بیشتر با معنویت عصر جدید در ارتباط است. دارای کیفیتی آینده گر است که می تواند برای محصولاتی که با جدید بودن در ارتباط هستند جوابگوی خوبی باشد چون شکستن مرزهای تکنولوژی را تداعی کرده و دارای اختلافاتی در تون های زمینه است. که این تون ها با هنر و یگانگی در ارتباط هستند.

همانطور که از نامش بر می آید و به همین دلیل ارزش محصولات با رنگ ارغوانی تیره بسیار بهتر و قوی تر از سایر رنگ ها است. این مسئله بخصوص در بازار اروپا و یا برای مردمانی با فرهنگ یا احساسات اروپایی بسیار صادق است.

حضور یک پس زمینه خاکستری می تواند پیچیدگی و لطافت بیشتری به ارغوانی ببخشد. همانطور که صورتی نسخه ای رنگ و رو رفته تر نسب به قرمز است، بنفش کمرنگ هم روی نرم تر ارغوانی است. بعدی احساسی و خاطره انگیز و ظاهرا اشرافی در این طیف رنگی وجود دارد. زمانی سرسختانه تصور می شد که این رنگ مربوط به خانم های جوان قدیمی با مد آن روزگار و موهای بنفش کمرنگ است ولی امروزه اینطور نیست و این رنگ ربطی به این قدمت و این زنان ندارد، چون در حال حاضر مقبولیت زیادی در صنعت مد در هر سن و گروه جنسی دارد. به هر حال هنوز یک آراستگی و ظرافت با ارغوانی کمرنگ وجود دارد که بسیار در ارتباط با طعم و بوی شیرینی است، بخصوص بوی گل ها. انگوری و شاتوتی نیز رنگ هایی هستند که با شیرینی این میوه ها در ارتباط اند.

همراه با زیوانیتار

زیبایی برای همیشه

4.6/5 - (16 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
پیمایش به بالا
گفتگو
1
همراه با زیوانیتار
زیوانیتار
درود
به زیوانیتار خوش آمدید
پاسخگوی شما هستیم