رنگ هاي سرزنده

حيات و سرزندگي در طراحي گرافيك با استفاده از رنگ هاي نارنجي، قرمز درخشان، شنگرف و يا هر يك از رنگمايه ها و سايه هاي زياد اين رنگ ها به دست مي آيد. استفاده از اين رنگ، قرمز– نارنجي، در مركز تركيب هاي رنگي، به آساني احساسي از گرمي و فعاليت را به وجود مي آورد كه اغلب در آگهي ها روشي از يك زندگي پرنشاط را نشان مي دهد. مجموعه اي جوان پسند و با نشاط، كه اگر در تركيب آن يعني نارنجي-قرمز و رنگ مكملش فيروزه اي، همراه شود، در صنايع بسته بندي، تبليغات و نساجي، رنگي موثر و فعال را به وجود مي آورد.

رنگ هاي خاكي

مجموعه رنگ هاي خاكي كه غني، گرم و سرشار از زندگي هستند، از رنگ نارنجي- قرمز تيره استفاده مي كنند كه “ترا كوتا” يا افرايي ناميده مي شود كه رنگ قرمز مس مانندي همرنگ سفال هاي قرمز مي باشد. اين رنگ داراي گرمي خاصي است و همانند مس صيقل شده اي مي ماند كه وقتي با رنگ سفيد تركيب شود، مجموعه اي درخشان و طبيعي را نشان مي دهد.

رنگ هاي خاكي، جواني خواهان شادي را نمايان مي كند و زندگي راحتي را به ذهن مي رساند. به عنوان قسمتي از رنگ هاي طرح هاي داراي رنگ هاي هم ارز، اين رنگ گرم خاكي، مولد مجموعه هاي هيجان انگيز مي باشد.

همراه با زيوانيتار

زيبايي براي هميشه

4.7/5 - (12 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
پیمایش به بالا
گفتگو
1
همراه با زیوانیتار
زیوانیتار
درود
به زیوانیتار خوش آمدید
پاسخگوی شما هستیم