رنگ های مد روز گذشته و حال

به طور کلی رنگ های کم رنگ سبز، آبی و نارنجی که چندین دهه رنگ های برجسته و غالب روزگار خود بودند، اخیرا جای خود را به رنگ های درخشان و گرم و سایه های مشخص داده اند، رنگمایه های ملایم و متوسط جانشین رنگ های قرمز پررنگ، زرد و تن های رنگ های جواهر آلات مانند یاقوت کبود و یاقوت ارغوانی شده اند.

این رنگ ها اغلب در محصولات شیک، مانند لباس شب و پارچه های گران قیمت و لوازم منزل دیده می شوند. آنها نشانی از ثروت و تنوع فرهنگی را همراه دارند. رنگ های تیره و خاکستری مجلل در سال های اخیر جای خود را به رنگ های متالیک گرم سوخته طلایی و مسی و رنگ های قرمز برگاندی(شرابی)، قرمز، قهوه ای و رنگ قرمز فلزات ذوب شده، داده اند.

رنگ های برجسته امروز و سال های آینده، رنگ های ضعیف صاف نیستند، بلکه تن ها و رنگمایه های ماژنتا، فیروزه ای و طلایی می باشند. آنها در بعضی از کالاهای صنعتی، فضای داخلی و مد به کار می روند. اگر بکوئیم رنگ های قرمز، سبز و آّبی دارای غلظت زیاد و درخشنده و سایه های تیره قرمز شرابی و سبز تیره، رنگ زرد و آبی فیروزه ای دریایی انتخاب هایی قوی برای آینده هستند و قابل پیش بینی خواهند بود.

قرمز در لباس، لوازم اشرافی و تجملی و هیجان انگیز، نشان می دهد که هم برای مردها و هم برای خانم ها خوش آیند است. سبزهای پررنگ براق به عنوان رنگ مهم اصلی مد، قسمت های داخلی اماکن خصوصی و تجاری به کار خواهند رفت، رنگ های آبی تیره و قرمز سفالی، رنگ های اصلی در رستوران ها و اماکن عمومی خواهند شد. زرد – نارنجی که با کنتراست سفید و درخشان یا کرم تاکید شود، ایجاد احساس شکوه و جلال کرده و فضای داخلی را بهتر می نماید.

همراه با زیوانیتار

زیبایی برای همیشه

4.7/5 - (14 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
پیمایش به بالا
گفتگو
1
همراه با زیوانیتار
زیوانیتار
درود
به زیوانیتار خوش آمدید
پاسخگوی شما هستیم