حق انتخاب

شاید برای بیشتر ما اتفاق افتاده باشد که در مراجعه به فروشگاه ها برای خرید محصول مورد علاقه خود، با رفتارهای گوناگونی از طرف پرسنل آن محیط روبرو شده باشیم، که البته این موضوع چیز عجیبی نیست چون رفتار هر فرد در هر موقعیت و جایگاهی معرف شخصیت و منش آن شخص یا گروه، در موقعیت های مختلف می باشد و البته با یک بار نمی توان قضاوت کلی در مورد آنها داشت.

اما مهمترین بحث در این مورد، احترام دو طرفه به جایگاه هر فرد می باشد، چه به عنوان فروشنده و خدمات دهنده، چه به عنوان خریدار، نحوه برخورد پرسنل باید از طرف مدیریت مجموعه بارها و بارها مورد بررسی قرار گیرد و نقاط ضعف و مثبت افراد مجموعه شناسایی شود و برای تقویت آنها دست به عمل شوند، زیرا داشتن محصول و خدمات متفاوت به تنهایی مورد قبول نیست، احترام به شخصیت مراجعه کنندگان، حتی برای مدتی زمانی کوتاه و اگر تمایل به خرید نداشته باشند بسیار مهم در نظر گرفته می شود.

این طور باید در نظر گرفته شود که همان رفتار و بازخوردی که پرسنل و مدیریت مجموعه با مراجعه کنندگان دارند باید آن را یک چرخه بزرگ در نظر گرفت، اینطور که همان مقدار که مجموعه ای برای خود ارزش و احترام قائل باشد، باید به همان مقدار توقع ارزش و احترام در هنگام ورود به مجموعه ای دیگر برای خود داشته باشند.

پس در این بازه زمانی که مردم تمایل زیادی برای خرید و بازدید از ویترین مجموعه ها و فروشگاه ها و دریافت خدمات گوناگون دارند، بهترین موقعیت برای ایجاد فضایی برای ارتباط دو طرفه مناسب و محترمانه می باشد تا مجموعه ها بتوانند بازخورد و نتیجه ارتباط درست با مراجعه کنندگان را در روند کار خود دریافت کنند.

در ابتدا دادن اطلاعات درست و خدمات درست، حق ابتدایی و اصول اولیه هر ارتباطی می باشد، تا حس اعتماد بین افراد ایجاد شود، آن هم اعتمادی بلند مدت برای خدمات و محصولات بعدی هر مجموعه ای.

این را به یاد داشته باشید که شما به عنوان مراجعه کننده به هر فروشگاه یا مکانی که قصد دریافت محصول یا خدماتی را از آن دارید، این حق را دارید که در ازای هزینه ای که می خواهید بکنید و خدماتی که می خواهید دریافت کنید، حتما از پرسنل سوال بپرسید، نقاط قوت و دلیل کیفیت محصول را جویا باشید، شما این حق را دارید تا زمانی که قانع نشده اید سوال کنید و در قبال هزینه ای که قرار است پرداخت کنید، اطمینان و اعتماد کسب کنید و اگر وارد فضایی شده اید که پرسنل آن فقط به فکر فروش محصول و دریافت پول شما هستند، به راحتی از آن خارج شوید و آن را جایی هزینه کنید که به جایگاه و شخصیت شما احترام می گذارند، زیرا دقیقا این شما هستید که با انتخاب درست باعث قدرتمند شدن و به روز شدن خدمات و محصولات مجموعه های منظم می شوید و اگر این انتخاب را برای مجموعه ای اشتباه هزینه کنید باعث سرمایه گذاری در مسیری اشتباه می شود، زیرا در آینده و در مراجعه های بعدی نیز مجبور هستید که فقط و فقط به خرید و خدمات فکر کنید.

حتما قبل از رفتن به خرید، لیستی از لوازم و محصولات مورد نیاز خود تهیه کنید و تا حد ممکن تعیین کنید که هر کدام از آنها را در چه منطقه و مجموعه ای می توان تهیه کرد تا با برنامه ریزی زمانی مناسب و مسیریابی درست به بهترین نتیجه مورد نظر خود برسید و از این روند لذت ببرید.

در مرحله بعد برای خریدهای خود در لیستی که به همراه دارید الویت بندی کنید، تا بتوانید با یک مدیریت سرمایه مناسب به بیشتر خریدهای اصلی خود برسید و نتیجه دلخواه را کسب کنید.

در هنگام مراجعه اگر با محصولی روبرو شده اید که کیفیت مد نظر شما را به همراه ندارد،  بدون هیچ نگرانی به جستجوی خود ادامه دهید و از عجله کردن در خرید دوری کنید، زیرا بعدا مجبورید به دلیل طول عمر کم آن محصول یا بی کیفیت بودن آن، یک بار دیگر برای محصول با کیفیت هزینه کنید، حتما از سرمایه خود مواظب کنید، شما این حق را دارید.

شما این حق را دارید که در ازای وقت و هزینه ای که می کنید احترام و محصول مناسب دریافت کنید و این حق ابتدایی شما می باشد.

با زمانبندی مناسب برای مراجعه و خرید و دریافت خدمات، از حجم فشار و استرس خود بکاهید تا بتوانید با آرامش خرید مورد نظر خود را در این روزهای پایان سال به انجام برسانید، و در این بین حتما فضایی را برای استراحت و نوشیدن آب و سایر نوشیدنی های مورد علاقه خود قرار دهید.

آرزوی قلبی ما برای همه شما خوبان در این روزهای پایان سال تجربه بهترین ها می باشد.

همراه با زیوانیتار

زیبایی برای همیشه

4.7/5 - (14 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
پیمایش به بالا
گفتگو
1
همراه با زیوانیتار
زیوانیتار
درود
به زیوانیتار خوش آمدید
پاسخگوی شما هستیم