زبان جهاني:

انسان با گشودن چشم و ديدن دنيا، اگر سيستم بينايي سالمي داشته باشد، با رنگ آشنا مي شود و با تاثير پذيرفتن از آن به جهان خاص خود پاي مي نهد. رنگ ها متعلق به شخصيت و موجوديت ما هستند و مي توان گفت هر يك از ما داراي يك “رنگ” هستيم.

مي توان از رنگ ها به عنوان يك زبان جهاني استفاده كرد، زيرا رنگ ها در هر كجاي دنيا كه باشند، بيانگر پيام خاصي هستند و روي هر چه را كه بپوشانند، احساساتي را بر مي انگيزند و مي توانند تاثيرات متفاوتي روي انسان بگذارند. زندگي هر شخص به وسيله رنگ ها غني مي شود و رنگ است كه به زندگي روح و انرژي مي بخشد. در هر كاري اگر رنگها صحيح و بجا انتخاب شوند، مانند يك موسيقي آرام عمل مي كنند، از سوي ديگر اگر از رنگها درست استفاده نشود باعث آزار و سرخوردگي فرد خواهند شد. شما به خوبي مي توانيد تاثير رنگها را در محيط اطراف و زندگيتان كشف كنيد و ببينيد كه چگونه نسبت به آنها واكنش نشان مي دهيد. توجه كنيد كه چگونه رنگ و بافت در دنياي واقعي و طبيعي مي تواند راهنمايي براي شما باشند. رنگ مي تواند بسيار پر طراوت، تند و جالب باشد و يا اينكه بسيار نرم، لطيف و آرام به نظر برسد؛ در هر حالت همگي ما هر كدام به شكلي نسبت به رنگها واكنش نشان مي دهيم، اما دقت كنيد اگر رنگي شما را نيش زد، يعني باعث آزار شما شد، سعي كنيد هر چه سريعتر از شر آن خلاص شويد، زيرا رنگها بسيار قدرتمندتر از آن چيزي هستند كه ما تصور مي كنيم.

البته هر شخصي رنگ منحصر به فردخود را دارد و آن رنگ نشان دهنده خلق و خوي و شخصيت اوست و ديد هر شخصي به رنگها با فرد ديگر متفاوت است.

همراه با زيوانيتار

زيبايي براي هميشه

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید
آغاز گفتگو
1
به زیوانیتار خوش آمدید
درود
به زیوانیتار خوش آمدید
پاسخگوی شما هستیم