دنياي رنگي شما:

ممكن است يك نفر به رنگ هاي روشن توجه كند و رنگ هاي تند و زرق و برق دار توجه ديگري را جلب كند. در هر حال رنگ هايي را براي خود، زندگي و اطراف خود انتخاب كنيد كه محيط زيبا، دلفريب و جذابي را برايتان به وجود بياورد، زيرا هر روز صبح چشمانتان را به اين رنگ ها و دنياي رنگي اي كه براي خود ساخته ايد، باز مي كنيد و به گفته قديمي ها رنگ ها مانند غذاي روح هستند. بنابراين تصميم بگيريد كه رنگ و يا رنگ هاي مورد علاقه شما كدام است.

در انتخاب رنگ ظروف،​ گلدانها، گل ها و مبلماني كه مي خواهيد بخريد،​ دقت كنيد و زماني كه آنها را با رنگ مورد دلخواه و سليقه خود فراهم كرديد، جايي قرارشان دهيد كه هر روز آنها را ببينيد. اشتباه نكنيد، اگر اين رنگ ها درست و صحيح انتخاب شوند، از ديدنشان خسته نمي شويد، بلكه برعكس هر روز برايتان جديد و زيبا و جالب خواهند بود.

براي اينكه بتوانيد انتخابي درست داشته باشيد، بايد رنگ هاي اصلي و تاثيرات آنها را به خوبي بشناسيد، بعضي از رنگ ها باعث خوشحالي و شادي شده و برعكس دسته ديگري از رنگ ها ما را غمگين مي سازند. به عنوان مثال استفاده از گل هاي زرد باعث به وجود آمدن محيطي شاد و روشن مي شود، درحالي كه گل هاي سفيد يا سبز محيطي آرام و بي سر و صدا را به وجود مي آورد.

همراه با زيوانيتار

زيبايي براي هميشه

4.8/5 - (12 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
پیمایش به بالا
گفتگو
1
همراه با زیوانیتار
زیوانیتار
درود
به زیوانیتار خوش آمدید
پاسخگوی شما هستیم